Kompleksowa budowa domów

Kompleksowa budowa domów

Świadczone przez nas usługi to synonim wysokiej jakości materiałów i prac budowlanych, które zadowalają najbardziej wymagających Klientów.

Zapewniamy realizację prac budowlanych, polegającą na koordynacji wszystkich etapów oraz doboru i dostaw materiałów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku budowlanym posiadamy możliwość współpracy z najlepszymi dostawcami materiałów, przez co realizujemy całą logistykę związaną z ich zakupem oraz negocjacjami warunków finansowych. Już na samym początku współpracy określamy szczegółowo zakres prac, budżet i harmonogram czasowy realizacji poszczególnych etapów.

W związku z indywidualnym i elastycznym podejście do każdej realizacji, podczas przygotowywania oferty uwzględniamy szereg istotnych z poziomu kosztów czynników, takich jak: wielkość zlecenia, termin realizacji, wybrana technologia budowlana czy dobór materiałów do budowy domu pod klucz. Dlatego też, każda oferta naszej firmy jest „szyta na miarę” potrzeb Inwestora.

Ogromne doświadczenie na rynku budowy domów to nasz największy atut. Naszą załogę tworzą odpowiednio przeszkoleni inżynierowie i pracownicy budowlani posiadający wieloletni staż pracy. Nad ich pracą czuwa wyspecjalizowana i doświadczona kadra kierownicza, która stale podwyższa swoje kompetencje śledząc najnowsze zmiany na rynku oraz biorąc udział w szkoleniach branżowych. Połączenie wiedzy i wysokich kwalifikacji pracowników, pozwala naszej firmie realizować trudne i bardzo wymagające inwestycje.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!

Formularz Kontaktowy e-mail

9 + 5 =

Kontakt

Dane firmy

DOMWBUDOWIE.PL
ul. Górnicza 30/36
91-765 Łódź

Godziny pracy

Pon. – Sob. 8-16

Email

www.domwbudowie.pl@gmail.com

Telefon

536-818-777
572-735-750