Wykańczanie wnętrz

Wykańaczanie wnętrz i remonty

Remonty i wykończenia wnętrz wykonywane są profesjonalnie, terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Doświadczenie zdobyte na rynku polskim i zagranicznym sprawia, że świadczymy usługi najwyższej jakości, w oparciu o najnowsze technologie, wykorzystując do tego profesjonalne narzędzia.

Podczas aranżacji i realizacji prac wykończeniowych i remontowych kierujemy się najnowszymi trendami, co przekłada się na estetykę, funkcjonalność oraz doskonały design wykończenia wnętrz mieszkań, domów, łazienek.

Remonty oraz wykończenia mieszkań przeprowadzane są zawsze na podstawie umowy, sporządzonej wspólnie z klientem. Zakończenie usługi remontowej zwieńczone jest odbiorem prac przez właściciela/inwestora oraz wystawieniem rachunku i oświadczenia gwarancyjnego przez wykonawcę.

Oferujemy również bezpłatną wycenę prac, doradztwo techniczne oraz pomoc w dobraniu optymalnych rozwiązań i materiałów wykończeniowych.

Oferta skierowana jest do osób szukających wykonawcy do wykończenia wnętrz oraz osób planujących remonty mieszkań, wykończenia domów lub remonty łazienek.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!

Formularz Kontaktowy e-mail

13 + 14 =

Kontakt

Dane firmy

DOMWBUDOWIE.PL
ul. Górnicza 30/36
91-765 Łódź

Godziny pracy

Pon. – Sob. 8-16

Email

www.domwbudowie.pl@gmail.com

Telefon

536-818-777
572-735-750